Koordynator pracowników rejon Wrocław i okolice
Gama Service
Wrocław, Dolnośląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Koordynator pracowników tymczasowych Lokalizacja : Wrocław i okolice Oferujemy : -wsparcie szkoleniowe prowadzone przez współpracowników - umowa o pracę - wynagrodzenie na start w 3000 zł netto.

 • integracje Firmowe -możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży HR, - wszystkie narzędzie potrzebne do pracy, samochód służbowy, telefon, laptop, biuro.
 • Obowiązki : -rekrutacja pracowników potrzebnych do prac w sklepach drogeryjnych , kasjer, pracownik dostaw, wykładanie towaru.

 • selekcja aplikacji -podpisywanie umów cywilnoprawnych ze wsparciem działu kadr. - organizacja kampanii ogłoszeniowych - profesjonalny kontakt z Kandydatami i Kontrahentami Wymagania : - komunikatywność, - wysokie umiejętności interpersonalne - odporność na stres - motywacja i orientacja na realizację celów - wysoka dyspozycyjność pod telefonem -nienormowany czas pracy, Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje Prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych dokumentach klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.
 • 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku