Administracja korespondencji mailowej - j. niderlandzki
Cee Experts
Warszawa, Mazowieckie
‎22 godz. temu
source : Lento.pl

Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów ze znajomością języka hiszpańskiego gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Księgowości.

Zadania : - Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami - Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j.

obcym) - Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu księgowości - Fakturowanie - Wprowadzanie dodatkowych danych do systemu w j.

obcym Wymagania : - Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego (C1) - Dobra znajomość języka angielskiego - Gotowość do ciągłego rozwoju Oferujemy : - Atrakcyjne warunki zatrudnienia - Kompleksowy program wdrożeniowy - Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku - Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji - Możliwości rozwoju - Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.

Umowę o pracę Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku