Administracja korespondencji mailowej - j. niderlandzki
Cee Experts
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów ze znajomością języka hiszpańskiego gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Księgowości.

Zadania : - Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami - Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j.

obcym) - Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu księgowości - Fakturowanie - Wprowadzanie dodatkowych danych do systemu w j.

obcym Wymagania : - Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego (C1) - Dobra znajomość języka angielskiego -

Gotowość do ciągłego rozwoju Oferujemy : - Atrakcyjne warunki zatrudnienia - Kompleksowy program wdrożeniowy - Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku -

Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji - Możliwości rozwoju - Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.

Umowę o pracę Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych