Kierowca kat. C
Grupa ENERIS
Rawa Mazowiecka, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Aktualnie do naszego Zakładu w Rawie Mazowieckiej poszukujemy Kandydatek / ów do pracy na stanowisku :

OPIS STANOWISKA :

  • Prowadzenie pojazdów mechanicznych
  • Dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny powierzonego sprzętu
  • Wykonywanie podstawowych napraw i czynności eksploatacyjnych
  • Wypełnianie kart drogowych i dokumentacji eksploatacyjnej
  • Opróżnianie pojemników z odpadami do pojazdów bezpylnych
  • CO JEST DLA NAS WAŻNE :

  • Prawo jazdy kategorii C
  • Min. roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu na przewóz rzeczy, karty kierowcy
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, odpowiedzialność, punktualność
  • Kultura osobista w kontaktach z Klientem
  • CO OFERUJEMY :

  • Stabilne zatrudnienie w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska
  • Przyjazną atmosferę
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Zgłoś tę pracę