SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY
Gi Group Sp. z o.o.
Polska
6 d. temu
source : Jobs.pl

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu.

Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się transportem towarów, poszukuję Kandydata na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • organizowanie transportów międzynarodowych drobnicowych
  • opracowywanie ofert cenowych dla potencjalnych klientów, pozyskiwanie nowych zleceniodawców
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
  • obsługa giełdy transportowej TRANS, TIMOCOM
  • dbałość o terminowość dostaw i wysoka jakość usług
  • tworzenie i wysyłanie zleceń transportowych przewoźnikom
  • Wymagania :

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie transportowej
  • wykształcenie kierunkowe (transport, logistyka, spedycja) - mile widziane
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, program Fit Profit)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych