Młodszy Specjalista ds. Fakturowania
LINK Sp. z o.o.
Wiązowna
1 d. temu

Zakres obowiązków :

  • terminowe i poprawne wystawianie faktur
  • uzgadnianie i weryfikacja danych niezbędnych do wystawienia faktur
  • obsługa programów i systemów informatycznych w celu rozliczenia
  • dbanie o właściwą archiwizację dokumentacji
  • współpraca z innymi działami firmy w sprawach administracyjnych
  • Wymagania :

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najchętniej w branży transportowej
  • dokładność oraz rzetelność przy wykonywaniu zadań
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu Office, mile widziana znajomość programu Speed
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia wprowadzające do pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w miłym zespole
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • Zgłoś tę pracę