Account Manager
Publicis Groupe
Warszawa, Mazowieckie, PL
5 d. temu

Opis firmy

Do zespołu Client Service agencji Publicis obsługującego międzynarodowego Klienta z branży healthcare poszukujemy :

Account Managera (digital / in-store / social-media / strategia)

Dlaczego my?

Bo wierzymy w rozwój!

A do tego jesteśmy międzynarodową agencją reklamową i działamy w Polsce od blisko 30 lat. Należymy do ścisłej czołówki najlepszych i najczęściej nagradzanych agencji w kraju.

Na naszym koncie mamy już m.in. 29 statuetek konkursu EFFIE, brąz zdobyty na Festiwalu Reklamowym w Cannes oraz tytuły Sukces Roku 2018 i Zaufanie Roku 2017 w rankingu magazynu PRESS.

Do naszych klientów należą m.in. : Procter & Gamble / PGT, Sanofi-Aventis, Nestlé Polska, Michelin, BNP Paribas Bank Polska, Gallo Vineyards, Coca-Cola Poland Services, Animex, Renault Polska, Prudential, L’Oréal Polska.

Opis stanowiska

Jak będzie wygląda Twoja praca?

  • Samodzielna realizacja zintegrowanych projektów komunikacyjnych 360 ;
  • Zarządzanie zespołem i budowanie wiary w Team Power ;
  • Sprawna komunikacja i współpraca z zespołami produkcyjnymi i zarządzającymi projektami;
  • Kontrola budżetów i nadzór bieżącej rentowności projektów;
  • Tworzenie prezentacji, kosztorysów, harmonogramów, podsumowań projektów;
  • Dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów;
  • A dodatkowo :

  • Dowiesz się czym jest prawdziwa multidyscyplinarność, korzystając w rozbudowanej wiedzy grupy Publicis;
  • Zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy ucząc się od specjalistów.
  • Nauczysz się nowych narzędzi i poznasz ciekawych ludzi, którym po prostu się chce . : )
  • Czego wymagamy?

  • minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku zdobytego w agencji reklamowej;
  • doskonałej znajomości języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • pozytywnego nastawienia i bycia open-minded ;
  • zaangażowania, dbałości o szczegóły, proaktywnego podejście oraz umiejętności ustalania priorytetów w zmieniającym się środowisku;
  • umiejętności planowania i koordynacji kampanii zintegrowanych 360 stopni (ATL / BTL / Digital). Doświadczenie w prowadzeniu kampanii digital spójnych z kanałami ATL i BTL będzie dużym atutem
  • Benefity :

  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogatą ofertę szkoleń online we współpracy z uznanymi partnerami rynkowymi
  • Możliwość uczestniczenia w programie wellbeingowym : )
  • Opcja udziału w międzynarodowych i lokalnych webinarach i projektach tematycznych
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Dofinansowanie pakietów opieki zdrowotnej, karty sportowej, biletów do kina oraz urlopu ("wakacje pod gruszą")
  • Dostęp do wewnętrznej, międzynarodowej platformy Marcel umożliwiającej wymianę kontaktów oraz doświadczeń, wraz z szerokim portfolio szkoleń i kursów
  • Jeśli interesuje Cię praca hybrydowa lub elastyczne godziny pracy - daj nam znać!
  • Zgłoś tę pracę