Specjalista ds. Windykacji
LINK Sp. z o.o.
Wiązowna
5 d. temu

Zakres obowiązków :

  • monitorowanie bieżącego stanu należności kontrahentów
  • kontakt z zagranicznymi klientami w celu wyjaśnienia przyczyn opóźnień w zakresie płatności
  • negocjowanie warunków spłaty zadłużeń
  • przygotowywanie pism związanych z windykacją
  • raportowanie prowadzonych działań
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie windykacji
  • analiza prowadzonych spraw pod kątem konieczności rozpoczęcia działań sądowych oraz egzekucyjnych
  • współpraca z działami operacyjnymi
  • archiwizowanie spraw dotyczących windykacji
  • Wymagania :

  • doświadczenie w obsłudze klientów zagranicznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na stanowisku z podobnym zakresem zadań
  • zdolności analityczne
  • zdolności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • odpowiedzialność, orientacja na realizację celów
  • zadaniowe podejście do powierzonych obowiązków
  • wykształcenie wyższe mile widziane. min licencjat
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • perspektywiczną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • udział w wielu ambitnych projektach
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • Zgłoś tę pracę