Koordynator ds. Programów Lojalnościowych
Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce
Warszawa, Mazowieckie
‎22 godz. temu
source : Lento.pl

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE to organizacja dobroczynna, której celem jest pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom oraz podejmowanie działań umacniających rodziny zagrożone rozpadem.

W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Ochrony Dziecka. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie Stowarzyszenie realizuje z powodzeniem swoją misję w Polsce już od ponad 30 lat.

Obecnie poszukujemy osobę na stanowisko : Koordynator ds. Programów Lojalnościowych Miejsce pracy : Warszawa (mazowieckie) Nr referencyjny : SDPL / 01 / 2020 / jobs.

pl Umowa na zastępstwo Do zadań osoby na ww. stanowisku będzie należało : Budowanie lojalności indywidualnych darczyńców zagranicznych oraz krajowych m.

in. poprzez zarządzenie i nadzorowanie regularnego cyklu obsługi darczyńcy Przygotowanie i realizacja budżetu zaplanowanych działań Prowadzenie baz danych darczyńców zgodnie z obowiązującym prawem Szkolenie pracowników w zakresie obsługi darczyńców indywidualnych Współpraca z Biurem Sponsorskim SOS w Wiedniu.

Nasze wymagania : Wykształcenie wyższe Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Mile widziana znajomość języka niemieckiego Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office Wysoki poziom redagowania i pisania tekstów, kreatywność i tzw.

lekkie pióro Zdolności analityczne Komunikatywność, elastyczność, otwartość oraz umiejętność nawiązywania kontaktów Motywacja do pracy w organizacji charytatywnej Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy Gotowość do podróży służbowych Oferujemy : Umowę na zastępstwo Ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowej organizacji Szkolenia i rozwój zawodowy Przyjazną i motywującą atmosferę pracy Nauka / doskonalenie jęz.

angielskiego / niemieckiego Pakiet socjalny Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Dofinansowanie do karty Multisport Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku