Pracownik inwentaryzacji zagranicznych
HR International sp. z o.o.
Poznan, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Pracownik inwentaryzacji zagranicznych - liczenie towarówMiejsce zatrudnienia : NiemcyObecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osób na stanowisko pomocnika przy inwentaryzacji.

Zlecenie polega na skanowaniu i liczeniu towarów w sklepach wielkopowierzchniowych, nie jest wymagana znajomość języka Niemieckiego, nie wymagamy również doświadczenia.

Poszukujemy również osób które dodatkowo mogły by pełnić dodatkowe funkcje kierowcy lub team leadera.Miejscowość : Karlsruhe, Ingolstadt, Mannheim, Monachium (Niemcy)Rozpoczęcie projektu : styczeń (termin wyjazdu do ustalenia)Zakończenie projektu : luty lub marzec 2022r (możliwość kolejnych wyjazdów)Zakres obowiązków : - Skanowanie i liczenie towarów w sklepach wielkopowierzchniowychWymagania : - Gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą- Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków- Czynne prawo jazdy kat.

B (w przypadku aplikacji na dodatkową funkcję kierowcy)Oferujemy : -Atrakcyjne wynagrodzenie oraz płatne dni wolne-Dodatek dla osób pełniących dodatkową funkcję kierowcy-Zatrudnienie w krótko jak i w długoterminowym okresie-Możliwość wyjazdu z kimś znajomym-Darmowe zakwaterowanie w Niemczech -Codzienne wsparcie koordynatora z Polski

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku