Operator linii produkcyjnej / umowa o pracę
KS Service sp. z o.o.
Oborniki Śląskie, Polska
7 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Operatorlinii produkcyjnej.

PRAGNIEMY CI ZAOFEROWAĆ :

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Zapewniamy wysokie premie obowiązujące już podczas okresu próbnego .

Każdy z pracowników może liczyć na bezpłatny transport pracowniczy z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna oraz Murowanej Gośliny.

Zapewniamy profesjonalne szkolenia przygotowujące do wykonywanej pracy (m.in. na wózki widłowe i suwnice) i przejrzyste warunki zatrudnienia.

OCZEKUJEMY OD CIEBIE :

wykształcenia zawodowego lub średniego i gotowości do pracy w systemie III zmianowym . Mile widziane są uprawnienia do obsługi suwnicy oraz wózka widłowego, ale nie jest to warunek konieczny.

TWOJE ZADANIA :

obsługaautomatycznej linii produkcyjnej oraz kontrola przebiegu produkcji.

DODATKOWE INFORMACJE

Nie czekaj, daj się poznać! Masz pytania? Zadzwoń 503 075 956 lub przyjdź do naszego biura w Poznaniu przy ul. Libelta 22 / 5 -

przedstawimy Ci szczegóły.

Aplikując na ofertę pracy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez AGENCJĘ ZATRUDNIENIA KS SERVICE SP.

Z O.O. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE.

Aplikując na ofertę pracy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez AGENCJĘ ZATRUDNIENIA KS SERVICE SP.

Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych