Operator CNC - Mazak Integrex, Mazatrol, (Norwegia)
Ikett Personalpartner AS
Gdynia, Pomorskie
‎23 godz. temu
source : Lento.pl

Operator CNC Miejsce Pracy : Norwegia O ofercie : Ikett szuka doświadczonych, samodzielnych Operatorów CNC dla naszego klienta działającego w okolicach Oslo i Bergen.

Praca na czas określony, z możliwością stałego zatrudnienia. Firma produkujaca podzespoly do przemyslu paliwowego potrzebuje do działu produkcyjnego operatorów CNC.

Kogo szukamy : Szukamy osób, które mają doświadczenie w zawodzie operatora CNC oraz doświadczenie w pracy z maszynami MAZAK INTEGREX z systemem Mazatrol.

Umiejących czytać rysunki techniczne Posiadających doświadczenie w pracy w Norwegi i z dobra znajomością języka angielskiego badz norweskiego.

Szukamy osób odpowiedzialnych, skupionych na celu, elastycznych, pozytywnych, dobrze zorganizowanych i umiejących pracować w grupie.

Pracujemy obecnie nad przychodzacymi wnioskami i zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. O Ikett Ikett Personalpartner AB jest autoryzowaną agencją pośrednictwa pracy, która zajmuje się wynajmem i rekrutacją wykwalifikowanych robotników i pracowników biurowych.

Głównie do branż przemysłowej, elektrycznej, budowlanej i administracji. Jako współpracownik z firmą Ikett masz możliwość znalezienia pracy w Szwecji i w Norwegii.

Współpracujemy z naszymi klientami i z tobą w sposób ciągły, dążymy do tego, aby twoje i naszego klienta oczekiwania były spełnione i żebyście byli jak najbardziej zadowoleni.

Ikett posiada certyfikat jakości ISO 9001, ale również jest posiada podpisane porozumienia zapewniające zbiorową odpowiedzialność takie jak "Almega Bemanningsföretagen", "LO Unionen" oraz "Akademikerförbunden".

Celem naszej pracy są zadowoleni klienci i wartościowi pracownicy, którzy lubią swoją pracę. Chcemy to osiągnąć dzięki jakości, kompetencjom i efektywności.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku