Mł. specjalista ds. planowania produkcji - wolne weekendy - jedna zmiana
KS Service sp. z o.o.
Zgierz, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta lidera z branży elektrycznej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku : Mł. specjalista ds. planowania produkcji

OPIS STANOWISKA

Szukasz stabilnej pracy w międzynarodowym środowisku?

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie na rynku pracy?

Komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla Ciebie problemu?

Chcesz mieć jednozmianową pracę z wolnymi weekendami?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK to zapraszamy do naszej załogi!

Gwarantujemy umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia. Masz pewność pracy j ednozmianowej i wolnych weekendów .

Do tego dla chętnych dołączamy prywatną opiekę medyczną ! Zależy nam na rozwoju pracowników i podnoszeniu przez nich kwalifikacji.

Zainteresowany? Czytaj dalej!

DO TWOICH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻAŁA :

  • identyfikacja problemów i udział w ich rozwiązaniu oraz przygotowanie dokumentacji produkcyjnej,
  • będziesz odpowiedzialny za kontrolowanie dostępności materiałów do zleceń produkcyjnych i uczestniczenie w projektach usprawniających procesy planowania i nadzorowania produkcji,
  • czeka Cię też współpraca z działem zakupów, produkcji i logistyki.
  • A CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

    Zależy nam abyś posiadał wykształcenie wyższe i swobodnie komunikował się w języku angielskim. Ważne żebyś umiał pracować w zespole i był nastawiony na realizację celów.

    Dodatkowo wymagana obsługa MS Office. Miło jeśli posiadasz doświadczenie w planowaniu produkcji.

    DODATKOWE INFORMACJE

    Zainteresowany? Zainteresowana?

    Wyślij do nas swoje CV już teraz i zacznij zdobywać cenne doświadczenie! W razie pytań zadzwoń : 503 075 956

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych