Specjalista ds. Marketingu i PR
Loopys Sp. z o.o.
Gdańsk, pomorskie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby z doświadczeniem, kreatywnej, samodzielnej o niestandardowym myśleniu, która z entuzjazmem i zaangażowaniem podejmie się wyzwań.

Nasze wymagania

  • Udział w opracowywaniu rocznej strategii marketingowej, planowanie oraz wdrażanie kampanii marketingowych firmy w dwóch lokalizacjach (Gdańsk i Wrocław)
  • Obsługa i koordynowanie aktywności na kanałach Social Media ( Facebook, Instagram, LinkedInn i TikTok),
  • Konfiguracja i optymalizacja kampanii Google Ads i Facebook Ads,
  • Obsługa działań email marketingowych (Freshmail lub inne),
  • Opracowanie promocyjnych materiałów ofertowych i drukowanych,
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów barterowych, reklamowych, z mediami, influencerami i firmami partnerskimi,
  • Nietypowe działania marketingowe wykraczające poza działania on-line.
  • Mile widziane

  • Umiejętność obsługi programów graficznych (Photoshop lub Illustrator),
  • Przynajmniej podstawową znajomość WordPressa, SEO, Google Analytics.
  • To oferujemy

  • Ciekawą i rozwojową pracę z rzeczywistym wpływem na rozwój marki,
  • Pracę w doświadczonym, zgranym i kreatywnym zespole,
  • Długoterminową współpracę,
  • Narzędzia do pracy,
  • Specjalne warunki korzystania z restauracji Loopy’s World,
  • Darmowy wstęp do Loopy’s World dla Twojego dziecka ;)
  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • Aplikacje (CV) prosimy nadsyłać za pomocą przycisku Aplikuj.
  • Loopys Sp. z o.o.

    Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World, najbardziej energetyczna firma zajmująca się rozrywką rodzinną, poszukuje do swojego zgranego zespołu osoby z niestandardowym myśleniem, nietuzinkowymi pomysłami, radosną i zaangażowaną w podejmowane działania.

    Potrzebujemy osoby, która będzie nas inspirowała.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko :

    Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.

    1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).