Młodszy księgowy, fakturzysta j. niemiecki
Cee Experts
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

CEE Experts, najlepsze oferty pracy z j. obcymi. Prowadzimy rekrutacje na stanowiska w dużych międzynarodowych firmach w działach : Obsługi klienta, Helpdesk, księgowości, administracji, mediów i marketingu.

Stanowiska specjalistów i młodszych specjalistów. Obecnie dla naszego klienta międzynarodowego lidera branży BPO poszukujemy kandydatów do zespołu księgowego, dział faktur z j.

niemieckim. Do twoich zadań należeć będzie : - Wprowadzanie, procesowanie oraz weryfikacja poprawności danych w systemie, - Współtworzenie i optymalizacja procesów w zakresie prowadzonych działań, - Kontakt mailowy i / lub telefoniczny z klientem wewnętrznym, - Współpraca z działami finansowymi w Polsce oraz w innych krajach, Wymagania : - Student, absolwent dostępny w pełnym wymiarze etatu, - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom C1), - Komunikatywna znajomość języka angielskiego poziom (B1 / B2), - Dobra organizacja pracy i gotowość do wykonywania powtarzalnych zadań - praca na systemach, - Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) Oferujemy : - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z Klientem oraz w pracy na zaawansowanych systemach biznesowych, - Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownika, - Stały kontakt z j.

obcymi w codziennej pracy, - Realne możliwości awansu, rozwoju zawodowego i przechodzenia na inne projekty, - Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny : prywatna opieka medyczna, karta multisport i in.

 • Pracę w przyjaznym międzynarodowym zespole specjalistów
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku