Ekspert ds. Sprzedaży Usług Telekomunikacyjnych do Klientów Biznesowych
PLAY
Katowice, Częstochowa, PL
‎23 godz. temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Play w obszarze Klientów Biznesowych oraz ekspansją w obszarze usług mobile jak również usług ICT, poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Twoje zadania :

  • Sprzedaż produktów i usług Play z obszaru mobile oraz podstawowych usług ICT w oparciu o rozwiązania firmy 3S SA
  • Pozyskiwanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku
  • Obsługa pozyskanych Klientów Biznesowych zgodnie ze standardami Play
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Szukamy Ciebie, jeśli :

  • Posiadasz wieloletnie doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych mobile do Klientów Biznesowych jak również doświadczenie w sprzedaży podstawowych usług ICT
  • Znasz techniki sprzedażowe
  • Wykazujesz zdolności interpersonalne
  • Potrafisz organizować pracę własną
  • Jesteś dyspozycyjny / a i gotowy / a do pracy w terenie
  • Masz czynne prawo jazdy kategorii B.
  • Korzyści dla Ciebie :

  • Umowa o pracę
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju : szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Zgłoś tę pracę