Praca dla cieśli szalunkowych, Belgia
Vitruvion Sp. z o. o.
Gdansk, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Firma budowlana poszukuje doświadczonych cieśli szalunkowych do pracy na terenie Belgii. Budowa apartamentów na systemach PERI i DOKA.

Oczekujemy od kandydatów : - działalności gospodarczej (lub chęci założenia - warunek konieczny!) - doświadczenia na stanowisku cieśli szalunkowego w ostatnich latach - znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym - mile widziany samochód Oferujemy : - stabilną współpracę - możliwość zakwaterowania - rozliczenia co dwa tygodnie Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Administratorem danych jest Vitruvion Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłakowicach 58-533, Łokietka 30. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia.

Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej : www. vitruvion. pl Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku