Specjalista ds. Logistyki RUCH S.A
RUCH S.A
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku : Specjalista ds. Logistyki Miejsce pracy : Tyniec Mały, ul.

Ryszarda Chomicza 26 Opis Stanowiska :

  • Odpowiedzialność za terminową dostawę do klientów
  • Wsparcie procesów łańcucha dostaw poprzez : ścisłą współpracę z działem sprzedaży, magazynami i firmami transportowymi.
  • Planowanie i optymalizacja tras logistycznych
  • Tworzenie analiz i zestawień : wydajnościowych, jakościowych i kosztowych.
  • Analiza danych w celu tworzenia efektywnego harmonogramu oraz koordynowania zespołem przewoźników wedle zmieniających się potrzeb Wymagania :
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • Wykształcenie wyższe ( logistyka, zarządzanie)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, organizacyjne i komunikacyjne
  • Znajomość systemu SAP mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Doskonała organizacja czasu pracy Oferujemy :
  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta sportowa, prywatne ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do wakacji)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku Prosimy o wysyłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ.
  • Aplikuj