MAGAZYNIER - DEKODERY (1 ZMIANA, RÓWNIEŻ DLA PAR)
E&A Agencja Zatrudnienia
Lublin, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Praca w Holandii w ciepłym magazynie logistycznym, poszukujemy osób do pracy przy znakowaniu, skanowaniu oraz pakowaniu dekoderów telewizyjnych.

Magazyn pracodawcy znajdują się w miejscowości Venray. Praca odbywa się systemie jednozmianowym. Zakres obowiązków : - znakowanie, skanowanie oraz pakowanie dekoderów wraz z pakietami telewizyjnymi do pudełek - wypakowywanie i segregowanie zwrotów - zbieranie zamówień - przygotowywanie towaru do wysyłki Oferujemy : - atrackyjną stawkę godzinową 10,93€ brutto / h + dodatek ATV 0,14, po przepracowaniu 52 tygodni stawka godzinowa 11,36 + dodatek ATV 0,15 - dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 8,26% dochodów brutto (dodatek jest naliczany tylko od godzin podstawowych) - stabilną i legalną pracę w oparciu o kontakt holenderski - cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce - dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj.

kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf - przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów - sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem - opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia - odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne - organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika - możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski - rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek Wymagania : - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego - gotowość do podjęcia dłuższej współpracy - odpowiedzialność oraz elastyczność - dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku