Asystent ds. Kwotowań w dziale transportu lotniczego
Kuehne Nagel
Warsaw, Mazowieckie, POLAND
6 d. temu

Okazja na zdobycie wstępnego doświadczenia w transporcie lotniczym. Opis stanowiska Asystent ds. Kwotowan w dziale transportu lotniczego udziela wsparcia w realizacji codziennych operacji logistycznych.

W ramach tej pozycji, będziesz wspieral przepływ informacji między klientami, dostawcami i wewnętrznymi interesariuszami.

Jest to świetna okazja na zdobycie doświadczenia i zgłębienia wiedzy w zakresie kwotowań, obsługi klienta oraz spedycji lotniczej.

Zadania i obowiązki Wsparcie w procesie planowania i realizacji miedzynarodowych transportów lotniczych.Ustalanie trybu i warunków realizacji uslug logistycznych.

Pomoc w przygotowaniu wycen na podstawie dokonanych zamówień.Rejestracja zleceń w systemie. Kompleksowa Obsługa klientów w zakresie realizowanych usług spedycyjnych.

Wymagane doświadczenie Dobra znajomość języka angielskiego.Dobra znajomość programu MS excel. Umiejętność logicznego myślenia i szybkiego łączenia faktów.

Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwaniaDobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne.Chęć zdobywania nowej wiedzy i rozwoju umiejętności.

Mile widziane zainteresowanie tematyką logistyczną lub lotnictwem. Dlaczego warto do nas dołączyć Oferujemy Tobie perspektywę zatrudnienia i startu kariery zawodowej w wiodącej firmie logistycznej z ponad stuletnią tradycją.

Będziesz miał okazję pracować w dynamicznym zespole specjalistów, co daje możliwość rozwoju i zdobycia praktyczej wiedzy w zakresie transportu lotniczego.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku