Doradca klienta detalicznego z językiem niemieckim 5400zł
Teleperformance
Katowice, Śląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Lokalizacja : Katowice biurowiec KTW (koło spodka) Wynagrodzenie : 5400-6000zł brutto Oferujemy :

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie, w tym także za polecenie Kandydatów do pracy
  • Program szkoleń wdrażających i rozwojowych
  • Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy
  • Realną ściężkę rozwoju (kilkukrotne Assesment Center w roku)
  • Pracę w biurowcu KTW obok Spodka
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Katowic
  • Dofinansowanie do Karty Multisport lub opieki medycznej LuxMed
  • Ubezpieczenie w Metlife
  • iPod przy przedłużeniu umowy po okresie próbnym
  • Imprezy integracyjne
  • Owocowe środy
  • Parking dla rowerzystów Wymagania :
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację min B2 / C1
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta zagranicznego
  • Sprawna obsługa MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Mile widziane zainteresowanie tematyką nowoczesnych technologii
  • Mile widziana obsługa systemu iOS
  • Doświadczenie w pracy w kontakcie z Klientem będzie dodatkowym atutem Zakres obowiązków :
  • Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych dotyczycących zagadnień technicznych związanych z użytkowaniem takich produktów jak smartfony, laptopy czy tablety
  • Codzienne, telefoniczne rozwiązywanie problemów technicznych w języku niemieckim z Klientami z Niemiec, Austrii i Szwajcarii
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy
  • Dbałość o najwyższą jakość procesów
  • Zgłoś tę pracę