Główna Księgowa / Główny Księgowy
HR SIGMA
Bielsko-Biała
3 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Bielsko-Biała

Zadania :

  • kompleksowa obsługa księgowa polskiego oddziału zagranicznej firmy,
  • sprawozdawczość wewnętrzna według przyjętych standardów,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań oraz raportów dla instytucji zewnętrznych,
  • współpraca z audytorami i biegłymi rewidentami,
  • odpowiedzialność przed państwowymi organami kontroli,
  • sprawowanie kontroli wewnętrznej nad procesami finansowymi,
  • przygotowywanie danych do bilansu i sporządzanie sprawozdania rocznego,
  • odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe,
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • ukończony kurs Głównego Księgowego,
  • doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • wiedza z zakresu polskiego prawa podatkowego i przepisów o rachunkowości,
  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych,
  • znajomość języka angielskiego i / lub włoskiego,
  • komunikatywność,
  • dyskrecja i wysoka kultura osobista,
  • terminowość, skrupulatność i zdolności analityczne,
  • dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • kurs językowy,
  • pakiet socjalny,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pełna wyzwań praca w międzynarodowej firmie.
  • Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez portal.

    Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

    Klauzula RODO :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób; fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).