Pakowacz - Stryków
Job Impulse
Stryków, Łódzkie
1 d. temu
source : Lento.pl

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru : 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą.

Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 29 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń. Dla naszego klienta, lidera w branży pakowania artykułów, prowadzimy rekrutację na stanowisko : Pakowacz Nr ref.

PP / Stryków / 042019 / JG Miejsce pracy : Stryków Nasza oferta :

 • praca w pełnym etacie na podstawie umowy zlecenie
 • praca w systemie 3 zmianowym
 • stawka 16 zł brutto za godz.
 • sobota płatna dodatkowo 100%
 • opieka i pomoc dedykowanych konsultantów Zadania :
 • pakowanie kosmetyków przy taśmie produkcyjnej,
 • proste prace pomocnicze przy produkcji
 • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy Nasze oczekiwania :
 • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
 • zdolności manualne
 • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy CV prosimy przesyłać na adres : tel. 512 505 022 tel. 512 505 026 Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzul : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych Job Impulse Polska Sp.
 • z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Job Impulse Polska Sp.

  z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda.

  Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp.

  z o.o. w prowadzeniu rekrutacji zewnętrzne podmioty rekrutujące. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych, a po jej odwołaniu -

  przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp.

  z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych :

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku