Elektryk
Animex Foods Sp. z o. o.
CF Morliny, PL
‎23 godz. temu
source : FACHPRACA

ANIMEX FOODS jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak : Krakus, Berliniki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Elektryk Główne zadania :

  • Nadzór nad instalacją elektryczną działu
  • Nadzór nad instalacjami energetycznymi działu
  • Prace prewencyjne, likwidacja stanów awaryjnych, remonty i przeglądy
  • Praca III zmianowa
  • Wymagania :

  • Wykształcenie zawodowe / techniczne kierunkowe : elektryk, chłodnik lub energetyk
  • Uprawnienia SEP mile widziane
  • Obsługa komputera
  • MILE WIDZIANE :

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w Utrzymaniu Ruchu maszyn przemysłowych
  • Oferujemy :

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Zdobycie umiejętności i doświadczenia w dużym zakładzie
  • Zgłoś tę pracę