Lektor Polskiego dla obcokrajowców_KATOWICE OD ZARAZ
Lingua House Szkoła Języków KATOWICE
Katowice, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

LINGUA HOUSE Szkoła Języków Obcych w Katowicach z tradycjami o ustabilizowanej pozycji na rynku zatrudni lektora Polskiego jako obcego do prowadzenia zajęć z dorosłymi rano w Katowicach od 10 września 2018.

Oferujemy : - bloki zajęć 4 x 45 min przez 4 dni w tygodniu. Do zrealizowania 70 lekcji po 45 minut w ciągu 1 miesiąca. - miłą atmosferę współpracy w międzynarodowym młodym zespole, - terminowe wygrodzenie, - długoletnią satysfakcjonującą współpracę.

Wymagania : - studia filologiczne kierunkowe j. polksi jako obcy (student ostatniego roku), - dyspozycyjność do pracy porankami (lub popoludniami) Wymagane cechy osobowości : osoba energiczna, wesoła, pozytywnie nastawiona, z dużym dystansem do siebie, otwarta na ludzi i łatwo nawiązująca kontakty międzyludzkie.

Mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia kursów językowych w firmach, w szkole językowej, mobilność (samochód).

Jeżeli jesteś młody, energiczny, otwarty na nowe doświadczenia ZGŁOŚ SIĘ! Prześlij swoje CV do naszej szkoły ! Zapraszamy do współpracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku