Lektor Polskiego dla obcokrajowców_KATOWICE OD ZARAZ
Lingua House Szkoła Języków KATOWICE
Katowice, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

LINGUA HOUSE Szkoła Języków Obcych w Katowicach z tradycjami o ustabilizowanej pozycji na rynku zatrudni lektora Polskiego jako obcego do prowadzenia zajęć z dorosłymi rano w Katowicach od 10 września 2018.

Oferujemy : - bloki zajęć 4 x 45 min przez 4 dni w tygodniu. Do zrealizowania 70 lekcji po 45 minut w ciągu 1 miesiąca. -

miłą atmosferę współpracy w międzynarodowym młodym zespole, - terminowe wygrodzenie, - długoletnią satysfakcjonującą współpracę.

Wymagania : - studia filologiczne kierunkowe j. polksi jako obcy (student ostatniego roku), - dyspozycyjność do pracy porankami (lub popoludniami) Wymagane cechy osobowości : osoba energiczna, wesoła, pozytywnie nastawiona, z dużym dystansem do siebie, otwarta na ludzi i łatwo nawiązująca kontakty międzyludzkie.

Mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia kursów językowych w firmach, w szkole językowej, mobilność (samochód).

Jeżeli jesteś młody, energiczny, otwarty na nowe doświadczenia ZGŁOŚ SIĘ! Prześlij swoje CV do naszej szkoły ! Zapraszamy do współpracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku