Monter fasad Niemcy
Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski
Niemcy, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w NiemczechOpis / Obowiązki : Miejsce pracy : Nordendorf - NiemcyPraca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.

Długotrwała umowa o pracęCzas pracy : od poniedziałku do piątku Godziny pracy : od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.Obowiązki : Montaż płyt fasadowych na budynkach przemysłowych i mieszkalnychMontaż fasad i okien, mocowanie paneli, obramowań okienWymagania : Doświadczenie na stanowisku montera fasad.

Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.Umiejętność pracy w zespole.komunikatywna znajomość języka niemieckiegoOferujemy : niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.

Wynagrodzenie brutto : 11,00 € brutto / godzina + 50 € netto / dzień dietyok. 2400€ netto miesięcznie Pracodawca Zagraniczny organizuje płatne zakwaterowanie osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv po niemiecku ze zdjęciem na adres mailowy : office eastgaterecruitment.

com W temat wiadomości prosimy wpisać : Monter Fasad Niemcyhttps : / / eastgaterecruitment.com / proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę : Zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (zwane dalej : RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacjiProsimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku