Konsultant ds. dosprzedaży j słowacki 21zł/h netto -3600 net
ADA
Kraków, Małopolskie
‎11 godz. temu
source : Lento.pl

Jedyna taka oferta w Krakowie - najwyższa stawka, najlepsza firma najszybsze i najskuteczniejsze wdrożenie! Obecnie do naszego zespołu poszukujemy konsultantów - ludzi kreatywnych, ambitnych z zapałem do nauki.

Nie wymagamy doświadczenia - wierzymy, że mając predyspozycje sprzedażowe przy odpowiednim szkoleniu na pewno dasz radę! Do twoich zadań będzie należało : *obsługa telefoniczna klienta : kampanie up-sellingowe (bieżąca obsługa zamówień i dosprzedaż) oraz kampanie reaktywacyjne (powrót do osób które już zakupiły produkt) *dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta *obsługa komputera Oferujemy : *atrakcyjną stawkę godzinową 21zł / h netto *wdrożenie do pracy (obecnie w związku z panującą sytuacją w pełni zdalne) *docelowo pracę w biurze tuż obok ronda czyżyńskiego ew zdalnie *miłą, niekorporacyjną atmosferę pracy *pełny etat lub 3 / 4 etatu *umowę zlecenie (studenci), zlecenie z dziełem (os niestudiujące), b2b - dla osób mających działalność pokrycie kosztów małego zus i podatku od faktury *szybki proces rekrutacji : 1 etap screening, II etap - rozmowa z koordynatorem i decyzja w przeciągu ok.

1-3 dni Wymagamy : *zaangażowania *dyspozycyjności do pracy na pełny etat *mile widziane doświadczenie w branży sprzedażowej *znajomości języka słowackiego na poziomie komunikatywnym Zaintrygowany / a?

Zapraszam do kontaktu i przesyłania CV przez formularz lub bezpośrednio przez mail.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku