Pracownik Produkcji
Grupa Progres
Rzeszów, Podkarpackie
15 d. temu
source : Lento.pl

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Partnera poszukujemy kandydatek / kandydatów na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI. Miejsce pracy : Rzeszów. Zakres obowiązków : -

pomocnicze prace produkcyjne, - praca przy maszynach produkcyjnych. Wymagania : - wykształcenie min. zawodowe, - dyspozycyjność -

praca w systemie 3 zmianowym, - doświadczenie w pracy przy produkcji będzie dodatkowym atutem. Oferujemy : - szkolenie wstępne, -

umowę o pracę na pełnym etacie, - stały miesięczny grafik, - pracę od poniedziałku do piątku, - pracę w systemie 3 zmianowym, -

po okresie próbnym dodatki za dojazdy do pracy, - benefity pozapłacowe, - pełen pakiet socjalny. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych przez formularz kontaktowy.

W skład Grupy Progres wchodzą aktualnie cztery, niezależne linie biznesowe : Progres HR w obszarze pracy tymczasowej, Progres Consulting odpowiadająca za doradztwo biznesowe i szkolenia oraz Progres Permanent Recruitment specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

W bogatym portfelu oferowanych usług, znajduje się również Progres Advanced Solutions linia oferująca nowatorskie, zaawansowane rozwiązania, mające na celu optymalizację procesów oraz kosztów zatrudnienia.

Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 23 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Prosimy o dołączenie do odpowiedzi na ofertę poniższej klauzuli - dokumenty bez klauzuli nie będą rozpatrywane : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres HR Poland Sp.

z ograniczoną odpowiedzialnością, moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

 • Informujemy iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami / kandydatami. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088 Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp.
 • z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk,.".

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku