Pomocnik Operatora Wytłaczarki
DEKRA Praca Sp. z o.o.
Niepołomice, małopolskie, Polska
15 d. temu
source : Praca

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

Opis stanowiska :

  • zasypywanie recyklerów odpadem mokrym i kontrola procesu recyklingu
  • utylizacja odpadu mokrego do prasokontenera
  • mycie tarcz i wózków po produkcji
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej
  • współpraca z dziełem produkcji i utrzymania ruchu w celu zapewnienia ciągłości procesu
  • czyszczenie strefy pracy i przestrzeganie standardów 5s
  • przestrzeganie przepisów i regulaminów wewnętrznych
  • Wymagania :

  • wykształcenie zawodowe / średnie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • dobra organizacja pracy
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w firmie międzynarodowej w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wsparcie opiekuna (tzw. buddy) w początkowym okresie zatrudnienia
  • szkolenia wdrożeniowe i doskonalące
  • zestaw wysokiej jakości ubrań roboczych
  • dofinansowanie do codziennych obiadów
  • dostęp do siłowni, możliwość zajęć z trenerem personalnym, konsultacji z dietetykiem
  • każdego dnia bezpłatnie, bez ograniczeń : pyszną kawę, herbatę, świeże owoce, wodę
  • imprezy integracyjne, pikniki rodzinne
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych