PRACA:PRZEDSTAWICIEL UBEZPIECZENIOWO - INWESTYCYJNY
AVIVA TU
Słupsk, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

PRACA : PRZEDSTAWICIEL UBEZPIECZENIOWO - INWESTYCYJNYTowarzystwo Ubezpieczeniowe AVIVA Słupsk ubezpieczeniowo - finansowy Jesteś dla nas ważny - Pracuj z AVIVA W związku z dynamicznym rozwojem Sieci Sprzedaży poszukujemy przedsiębiorczych i otwartych na rozwój Kandydatów na stanowisko : PRZEDSTAWICIEL UBEZPIECZENIOWO - INWESTYCYJNY Zakres odpowiedzialności : Zawieranie umów ubezpieczenia z Klientem indywidualnym oraz z sektora małych i średnich przedsiębiorstw Dbanie o rozwój portfela Klientów Dopasowanie produktów do potrzeb i oczekiwań Klientów Oczekiwania : Preferowane doświadczenie w kontaktach z Klientami Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych Wysoki poziom motywacji do pracy oraz samodyscypliny Silne nastawienie na rozwój zawodowy Min.

średnie wykształcenie Gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej lub chęć poszerzenia obecnej Oferujemy : System wynagrodzeń oparty na atrakcyjnych prowizjach, premiach, konkursach Indywidualna stała pomoc i współpraca z Kierownikiem Sprzedaży Profesjonalny rozwój poprzez program bezpłatnych szkoleń Indywidualna ścieżka kariery Elastyczne godziny pracy Pracę w oparciu o umowę agencyjną z wiodącą firmą ubezpieczeniową w Polsce C.

V. i list motywacyjny proszę przesłać na adres : Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o dołączenie klauzuli : ?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.

29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883)?.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku