PHP Developer (Laravel)
TeamQuest Sp. z o.o.
Warszawa, Polska
3 d. temu
source : Jobs.pl

Klientem jest pierwsza firma Europy Środkowej, która zmienia sposób zarządzania podróżami służbowymi i wydatkami pracowników.

Na polskim rynku firma działa od 2016r. Dzięki zastosowaniu nowatorskiego podejścia i wiodących technologii, system stworzony przez Klienta bezpośrednio wpływa na kulturę organizacyjnąpracowników i jednocześnie podwyższa efektywność biznesową całej organizacji.

Do tworzenia autorskiego rozwiązania szukam osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego
  • Doświadczenie z :
  • Laravel'em,
  • Bazami danych MySQL,
  • Git'em.
  • Umiejętnośc pisania czystego kodu,
  • angielski na poziomie minimum B2.
  • Oferujemy :

  • Świetną lokalizację,
  • częściową pracę zdalną,
  • elastyczne godziny pracy.
  • Obowiązki :

  • Tworzenie aplikacji opartej na larawel'u,
  • współdziałanie z zespołem back-end i front-end developerów,
  • pisanie dokumentacji technicznej,
  • praca z międzynarodowymi klientami.
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.