Content Manager - rekrutacja online
HRK S.A.
Warszawa
2 d. temu
source : infoPraca

Naszym Klientem jest duży e-commerce, który w związku z rozwojem poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko :

Content ManagerMiejsce pracy : Warszawa

Zadania :

  • planowanie i nadzorowanie prac związanych z content marketingiem
  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • realizacja strategii rozwoju contentu
  • współpraca zarówno z działami wewnątrz firmy jak i koordynacja pracy podmiotów zewnętrznych w celu realizacji strategii content marketingu
  • stały monitoring rynku i konkurencji
  • analiza danych i podejmowanie strategicznych decyzji w oparciu o te dane
  • odpowiedzialność za SEO
  • przygotowywanie raportów dla Zarządu
  • Wymagania :

  • min. 2-3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w dużym e-commerce prowadzącym sprzedaż wysyłkową
  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • umiejętność zarządzania wieloma projektami na raz
  • znajomości najnowszych trendów i standardów w budowaniu contentu w sprzedaży internetowej
  • lekkie pióro’’ i znajomość zasad polskiej ortografii i interpunkcji

  • znajomość SEO, copywritingu i pozycjonowania
  • umiejętności analitycznego myślenia i interpretowania danych
  • Oferujemy :

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego w sprzyjającym środowisku oraz dynamicznie rozwijającej się stabilnej organizacji
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • dodatkowe benefity pozapłacowe
  • Zgłoś tę pracę