Logistyk w obszarze zakupów
Apator SA
Tczew
2 d. temu

Zadania

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy m.in. :

  • Planowanie, bieżąca realizacja i rozliczanie zakupów materiałowych
  • Udział we wdrażaniu nowych materiałów, dostawców
  • Ocena dostawców
  • Sprawozdawczość w zakresie systemów zarządzania
  • Weryfikacja i aktualizacja parametrów
  • Udział we wdrażaniu, rozwoju procesów z obszaru logistyki zakupów
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe logistyka
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze zakupów materiałowych
  • Mile widziane 3-letnie doświadczenie
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu
  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę
  • Dobra znajomość MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy

  • Pracę w spółce akcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, premia miesięczna, premia kwartalna, dodatek za brak absencji chorobowej
  • Pakiet benefitów w postaci m.in. dofinansowanej karty multisport, możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Możliwość udziału w płatnym programie pomysłów pracowniczych
  • Dofinansowanie opłat startowych wybranych dyscyplin sportowych
  • Aplikuj