Magazynier- atrakcyjne wynagrodzenie - bezpłatny transport
KS Service sp. z o.o.
Aleksandrów Łódzki, Polska
12 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku : Magazynier .

OFERUJEMY :

Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę już od pierwszego dnia. Zyskujesz atrakcyjne wynagrodzenie wraz z wysokąroczną pensją i 40 % dodatkiem za pracę w godzinach nocnych .

Dla chętnych możliwe extra płatne nadgodziny . Pracujemy od poniedziałku do piątku gwarantując Ci wolne weekendy , a w trosce o Twoje zdrowie zapewniamy dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.

Oferujemy także bezpłatny transport z Łodzi, Zgierza, Konstantynowa Łódzkiego, Ozorkowa, Poddębic i Pabianic.

OCZEKUJEMY :

Uprawnień na wózki widłowe z UDT oraz gotowości pracy w systemie zmianowym. Mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA TO :

Załadunek i rozładunek towaru oraz prawidłowe rozmieszczenie na magazynie.

DODATKOWE INFORMACJE

Nie czekaj dłużej - APLIKU J już teraz! Zacznij pracę z nami!

Zapraszam do kontaktu 504 862 749

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.

29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych