Lakiernik OD ZARAZ! Bez języka, niemiecka umowa!
Polworks Poland sp. z.o.o
Lublin, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Poszukujemy pracowników na stanowisko LAKIERNIKA gotowych do podjęcia pracy od zaraz na terenie Niemiec - okolice Dermbach Lakierowanie proszkowe, praca przy budowie różnych form do 6m długości np.

zjeżdżalni do basenów. Wymagamy : - doświadczenia na stanowisku lakiernika- umiejętności lakierowania proszkowegoMile widziane : - własny samochód na wyjazd- znajomość języka niemieckiegoOferujemy : - niemiecką umowę o pracę- atrakcyjne wynagrodzenie i wysoką dietę- wsparcie polskich koordynatorek- zorganizowany nocleg Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu! Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Polworks Poland Sp.

z o.o., z siedzibą w Legnicy, ul. Bratkowa 12. Przetwarzamy Państwa dane osobowe, aby dopełnić obowiązków, które wynikają z przepisów prawa związanych z zakresem naszej działalności lub w związku z wiążącą nas umową.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw można pozyskać bezpośrednio w siedzibie naszej firmy.

Mają Państwo prawo do : uzyskania dostępu do swoich danych, zażądania sprostowania Państwa danych osobowych, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku