Wartownik
METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
1 d. temu
source : Praca

Metro Warszawskie Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozów pasażerskich, zarządzania, organizacji i realizacji budowy.

Metro Warszawskie Sp z o.o. jako podmiot prawa handlowego, którego właścicielem jest Miasto Stołeczne Warszawa, świadczy usługi przewozów pasażerskich koleją podziemną w Warszawie.

Jednocześnie, jako inwestor zastępczy na zlecenie m.st. Warszawy przygotowuje i nadzoruje całość procesu inwestycyjnego przy rozbudowie stołecznego metra największej inwestycji komunikacyjnej w stolicy i jedynej w Polsce.

Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Metro Warszawskie Sp. z o.o. prowadzi nabór pracowników na stanowisko :

Opis stanowiska :

  • Wykonywanie zadań ochrony fizycznej obiektów Metra Warszawskiego Sp. z o.o.
  • Zakres obowiązków określony ustawą o ochronie osób i mienia oraz rozporządzeniami wykonawczymi i przepisami wewnętrznymi.
  • Praca z bronią obiektową i środkami przymusu bezpośredniego.
  • Praca w trybie 12 / 24 i 12 / 48.
  • Praca na terenie zewnętrznym stacji postojowej i stacjach metra.
  • Wymagania :

  • Zaświadczenie o wpisaniu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.
  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni w celu ochrony bezpieczeństwa innych osób i mienia oraz broni elektrycznej.
  • Bardzo dobry stan zdrowia.
  • Dyspozycyjność.
  • Miejsce zamieszkania Warszawa lub najbliższe okolice.
  • Oferujemy :

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • Miłą atmosferę pracy w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Bilet na wszystkie środki komunikacji miejskiej na 1 i 2 strefę.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych