Monter - pomocnik mechanika
Szczecin, Zachodniopomorskie
7 d. temu
source : Lento.pl

Print Group Sp. z o.o. - przedsiębiorstwo o międzynarodowej skali działania i ugruntowanej pozycji rynkowej, trzykrotny laureat Diamentów Forbesa poszukuje osoby do pracy na stanowisku : poszukujemy na stanowisko : MONTER -

POMOCNIK MECHANIKA Obowiązki :

  • przygotowanie maszyn,
  • kontrola stanu technicznego maszyn,
  • pomoc w uruchamianiu maszyn,
  • pomoc w budowie prototypowych urządzeń
  • prace wykorzystujące metody obróbki ręcznej
  • dbanie o porządek w miejscu pracy Wymagania :
  • wykształcenie zawodowe / średnie / średnie techniczne,
  • zdolności manualne w posługiwaniu się narzędziami, elektronarzędziami,
  • chęć do pracy,
  • zaangażowanie,
  • umiejętność spawania elektrodą mile widziana. Oferujemy :
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • pracę od zaraz,
  • przyjazną atmosferę,
  • pełne wsparcie ze strony współpracowników,
  • możliwość rozwoju,
  • pracę jednozmianową,
  • wolne weekend-y. Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV na adres : pkowalczyk(at)printgroup.pl Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Firmę PRINT GROUP sp.
  • z o.o. z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych