Asystentka / Sekretarka [online - praca zdalna]
Recruit Europe Sp.zo.o.
świętokrzyskie, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Busko-Zdrój, Kamienna (pow. kazimierski), Końskie
3 d. temu
source : Goldenline

Nasz klient : AssistantLine.com to platforma internetowa - marketplace gdzie możesz oferować swoje usługi.

Możesz zarejestrować się jako asystentka, sekretarka, hostessa, model, pomocnik biznesowy, wykonywać tłumaczenia, świadczyć codzienną pomoc lub rozpocząć robienie kariery w Digital Marketingu.

Znajdź wymarzone zlecenie. D ołącz do tysięcy Asystentów, którzy zarabiają online dzięki swoim talentom. Ze szczegółami proszę zapoznać się na stronie

www.assistantline.com

Zadania :

telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów, przygotowywanie dokumentacji firmowej, pism, analiz, raportów i zestawień, reagowanie na bieżące zapytania klientów, administracyjna obsługa, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, prowadzenie kalendarza spotkań, wydawanie i ewidencja materiałów reklamowych, inne prace administracyjne, monitorowaniem kalendarza atrakcyjnych wydarzeń w branży rozrywkowej związanych ze sportem, muzyką, teatrem, motoryzacją współpraca z innymi działami firmy.

Oczekujemy : komunikatywności i zdolność budowania dobrych relacji z klientem, dokładności, samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy, dyspozycyjności sumienności w realizacji obowiązków, pozytywnego nastawienia i uśmiechu wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz umiejętności rozwijania sieci kontaktów dobrej znajomości pakietu MS Office, wysokiej kultury osobistej.