Cieśla/cieśla szalunkowy Holandia
Techmen Industries Sp. z. o.o.
Rzeszów, Podkarpackie
4 d. temu
source : Lento.pl

Cieśla / cieśla szalunkowy Techmen Industries jest polską firmą działająco międzynarodowo, specjalizującą się w rekrutacji i zatrudnieniu pracowników branży przemysłowej, technicznej, produkcji, logistyki.

Jesteśmy skoncentrowani na prawidłowym dopasowaniu pracownika do oferty pracy, mamy wiele projektów w Polsce, Holandii i Belgii.

Dla naszego klienta w Holandii holenderskiej firmy budowlanej, poszukujemy kandydatów na stanowisko : cieśla / cieśla szalunkowy Miejsce pracy : Holandia Wymagania : -

komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego warunek konieczny, - doświadczenie w pracy jako cieśla szalunkowy / cieśla, -

dobra znajomość systemów wykonywania szalunków typu "Doka" lub podobnych (dla stanowiska cieśla szalunkowy), - certyfikat VCA mile widziany, -

prawo jazdy mile widziane, Oferujemy : - atrakcyjne warunki wynagrodzenia - stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, -

długoterminowe projekty, - współpraca oparta na holenderskich kontraktach, - ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę, - bezpłatne zakwaterowanie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz dostępny na portalu lub kontakt tel. 664327 969. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli : "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz.

883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Techmen Industries Sp. z o.o."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku