Niania na pół etatu do 1,5r. dziecka, Gdańsk Wrzeszcz.
Nanny Bell Trójmiasto
Gdańsk, Pomorskie
7 d. temu
source : Lento.pl

Nanny Bell jest Agencją Niań na godziny, która obecnie poszukuje komunikatywnej, uśmiechniętej i pomysłowej Niani, do pracy z 1,5 roczną dziewczynką, na pół etatu.

Wymagania Nanny Bell : · wykształcenie pedagogiczne (może być w trakcie) · conajmniej dwa lata pracy z dzieckiem, w prywatnym domu, · pasja i zaangażowanie w pracy z dziećmi.

 • poprawna wymowa, umiejętność planowania zabaw, dostosowanych do etapu rozwoju dziecka, · znajomość wierszyków i piosenek dla dzieci, · potrzeba codziennych spacerów.
 • OFERUJEMY : · Umowę zlecenie, · Terminowe rozliczanie, w najlepszym da niani systemie, · urlop, po wcześniejszym ustaleniu terminu, .

  materiały dydaktyczne, WARUNKI PRACY : praca na pół etatu w Gdańsku Wrzeszczu od wt. do pt. w godz 9 : 00 / 10 : 00-13 : 00 / 14 : 00 Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy, wyślij proszę swoje CV z aktulnym zdjęciem, kilka zdań o sobie, opis doświadczenia w pracy z dziećmi na adres mailowy

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku