Elektryk - Asystent projektanta
PM PROJECT Milena Ptaszyńska
Olkusz, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy Kosmolów (Olkusz) Forma zatrudnienia umowa o pracę Zakres obowiązków :

  • Projektowanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczych
  • Przygotowywanie zestawień materiałowych oraz kosztorysów
  • Raportowanie wykonywanych prac
  • Kontrola poprawności i kompletności dokumentacji ofertowej oraz wykonawczej
  • Kompletowanie dokumentacji projektowej (przygotowanie opisów i rysunków technicznych, drukowanie, składanie i zszywanie opracowań) Wymagania :
  • Studia na kierunku elektrotechnika lub ukończone technikum o profilu elektrycznym
  • Znajomość obsługi programu AutoCad (szkolenie z podstaw CADa w ramach zatrudnienia)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość obsługi komputera (Word, Excel) Mile widziane :
  • Doświadczenie przy projektowaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Znajomość obsługi programu Dialux
  • Uprawnienia SEP E oraz SEP D
  • Umiejętność przygotowania dokumentacji technicznej
  • Znajomość regulacji prawnych, przepisów oraz specyfikacji technicznych Kandydatom oferujemy :
  • Umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do szkoleń podwyższających kwalifikacje
  • Realizacja ciekawych i ambitnych projektów
  • Cenne wsparcie merytoryczne w procesie wdrożenia oraz przyjazną atmosferę pracy
  • Samochód służbowy
  • Zgłoś tę pracę