Narzędziowiec
InterKadra Sp. z o.o.
Jelcz Laskowice, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Do Twoich obowiązków będzie należało : - reakcja na awarie, likwidacja oraz analiza przyczyn powstania usterek, - naprawa i konserwacja form wtryskowych, - prowadzenie przeglądów prewencyjnych, - praca w systemie trzyzmianowym, stałe godziny pracy.

Oczekujemy : - uprawnień do obsługi suwnic - doświadczenia na podobnym stanowisku, - znajomości układów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych stosowanych w formach wtryskowych, - umiejętności czytania rysunku technicznego, - zdolności wykonywania prac ślusarskich.

Mamy do zaoferowania : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym Klientem, - atrakcyjne wynagrodzenie oraz comiesięczne premie, - dofinansowany transport z Twojej okolicy, - pakiet benefitów tj kartę MultiSport, opiekę medyczną Luxmed, ubezpieczenie grupowe, - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku