ASYSTENTKA/ASYSTENT DS. LOGISTYKI
Agencja Pracy Select
Bełchatów
4 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Miejsce pracy : Bełchatów

Rodzaj pracy : praca tymczasowa

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie :

Obsługa wysyłek wyrobu gotowego.

Aktualizacja systemu.

Obsługa dokumentów.

Współpraca w ramach firmy (centrala, biura sprzedaży, klienci) oraz z zewnętrznymi firmami logistycznymi.

Wymagania

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom :

Wykształcenie średnie.

Znajomość obsługi komputera (zwłaszcza arkusza excel).

Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy :

Wynagrodzenie 3000,00zł brutto na okresie próbnym (3 miesiące), po okresie próbnym 3300,00 zł brutto + 200,00 zł brutto premii za dyspozycyjność.

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową na pełen etat.

Pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę w godzinach 8-16.

Możliwość rozwoju zawodowego.