Przedstawiciel Obsługi Klienta z niemieckim
TAP.TALENT
Wrocław, Polska
2 d. temu
source : Jobs.pl

Poszukujemy przedstawiciela obsługi klienta do centrum usług wspólnych dla spółek naszego klienta. Firma jest liderem na rynku technologii innowacyjnych oraz wiodącym dostawcą odczynników i sprzętu do badań.

Zatrudnia ok. 4600 osób w 35 krajach, w tym prawie 500 we Wrocławiu.

Opis stanowiska :

  • Przetwarzanie przychodzących zamówień sprzedaży w oprogramowaniu SAP.
  • Przeglądanie zamówień klientów, aby upewnić się, że są kompletne i poprawne.
  • Pośredniczenie między klientem, sprzedażą, operacjami i finansami.
  • Wystawianie klientom faktur zgodnie z odpowiednią dokumentacją.
  • Zapewnianie wsparcia telefonicznego i e-mailowego zarówno klientom, jak i zespołom sprzedaży.
  • Rejestrowanie wszystkich zamówień i zgłoszeń logistycznych od klientów.
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość niemieckiego, zarówno w mowie i piśmie.
  • Dobra znajomość angielskiego.
  • Znajomość MS Office.
  • Doświadczenie w Customer Care mile widziane.
  • Znajomość SAPa będzie plusem.
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Silne umiejętności priorytetyzacji w środowisku wielozadaniowym.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności pracy zespołowej.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się z kompetencją do rozwiązywania zapytań klientów.
  • Oferujemy :

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjna lokalizacja biura w Sky Tower.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń.
  • Nauka języków.
  • Prywatna opieka medyczna Medicover.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie Metlife.
  • Przyjazna atmosfera.
  • Wesoły poniedziałek : ) (W każdy poniedziałek staramy się umilić naszym pracownikom początek tygodnia dobrymi przekąskami, takimi jak owoce, soki, słodkości).
  • Brak dess code’u.
  • Multisport i MyBenefit.
  • Zgłoś tę pracę