Freelancer IT
B2B.NET S.A.
Warszawa, mazowieckie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

W związku z rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu Freelance Rekrutera IT, który nam pomoże w rekrutacji specjalistów IT.

Szukamy osób z doświadczeniem w pozyskiwaniem kandydatów do procesów rekrutacyjnych w branży IT.

Nasze wymagania

  • Wcześniejsze doświadczenie w dziedzinie rekrutacji IT
  • Doświadczenie w korzystaniu z portali społecznościowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego - co najmniej na poziomie B1 / B2
  • Doskonała znajomość języka polskiego - co najmniej na poziomie C1
  • To oferujemy

  • Możliwość pracy w zespołach rekruterskich
  • Możliwość 100% pracy zdalnej
  • Bezpłatny dostęp do zaplecza biurowego w którym spotkasz zespoły rekruterskie pracujące z biura
  • Mentoring i wsparcie doświadczonych kolegów
  • Codzienny dostęp do setek projektów rekrutacyjnych
  • Projekty nie tylko rekrutacyjne np. możliwość współuczestniczenia w dalszym rozwoju naszej Akademii Rekrutera (AkademiaRekrutera.edu.pl)
  • Cykliczne spotkania, szkolenia i imprezy integracyjno-motywacyjne
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • B2B.NET S.A.

    B2Bnetwork jest polską firmą, specjalizującą się w obszarze Quality Assurance oraz Outsourcingu specjalistów IT. Od 2015r.

    zarządzamy w całości procesami testowymi u naszych klientów oraz wspieramy w znalezieniu odpowiednich kompetencji w innych obszarach IT.

    Aplikując, wyraża Pani / Pan zgodę na przetwarzanie przez B2BNetwork swoich danych osobowych zawartych w niniejszym kwestionariuszu aplikacyjnym i aplikacji na potrzeby rekrutacji.

    Jednocześnie oświadczasz, że podanie przez Panią / Pana danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustaw jest dobrowolne i dla Pani / Pana korzystne.