Office Manager
SMART-HR
Łódź
5 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Office Manager Łódź

Opis stanowiska

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy produkcyjno-instalacyjnej, świadczącej usługi dla wielu gałęzi przemysłu i handlu, w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejscepracy : Łódź, woj. łódzkie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Nadzór nad obsługą administracyjną sekretariatu,
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów finansowo-księgowych,
  • Współpracę w zakresie rozliczeń podatkowych z zewnętrznymi firmami księgowo-płacowymi w Polsce i w krajach Europy Środkowo-Wschodniej,
  • Nadzór nad płatnościami i kontrolę kont bankowych, w tym monitoring należności,
  • Obsługę kadrową pracowników oddziału (ewidencja urlopów i zwolnień lekarskich, przygotowywanie danych do list płac),
  • Administrowanie podstawową dokumentacją RODO,
  • Współpracę z dostawcami usług i firmami zewnętrznymi,
  • Ścisłą współpracę z centralą firmy w Europie Zachodniej.
  • Wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem biurem lub działem administracyjnym,
  • Doświadczenie zawodowe w dziale księgowym, finansowym lub kadrowym,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra obsługi MS Office, w szczególności Excel,
  • Dobra organizacja pracy z dbałością o szczegóły, sumienność, samodzielność i zaangażowania w wykonywaną pracę, komunikatywność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym,
  • Atmosferę współpracy i wzajemnego szacunku,
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pełny pakiet szkoleń.
  • Zgłoś tę pracę