Notera Hotel Spa zatrudni kelnera / kelnerkę
Notera Hotel Spa Bory Tucholskie
Chojnice, Pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska Notera Hotel Spa zatrudni kelnera / kelnerkę Notera Hotel Spa to nowy, nowoczesny hotel w Charzykowach koło Chojnic.

Oferujemy gościnność, bardzo dobrą kuchnię i ciekawy wybór win i koktajli. Wspólnie tworzymy miejsce niebanalne i czekamy na ludzi z pasją.

My Oferujemy pracę w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze. Zapewniamy umowę o pracę po okresie próbnym. Dzielimy się wiedzą i zapewniamy szkolenia, dzięki którym osiągniesz wysoki poziom w sztuce serwisu kulinarnego.

Ty Masz doświadczenie za barem albo skończyłeś kurs barmański Chcesz się rozwijać i wciąż czegoś nowego się uczyć Jesteś otwarty na ludzi Posługujesz się angielskim Charakteryzuje Cię poczucie humoru, optymizm i elastyczność Chcesz dołączyć do fajnego zespołu i uczestniczyć w tworzeniu rozwijającego się miejsca Brzmi interesująco? Aplikuj!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku