MAGAZYNIER TAKŻE BEZ DOŚWIADCZENIA - WYBIERZ RZGÓW LUB KSAWERÓW
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
łódzkie, Rzgów, Ksawerów, Pabianice, Łódź
2 d. temu
source : Goldenline

Oferujemy :

  • konkurencyjne wynagrodzenie ustalane podczas pierwszej rozmowy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju dzięki szkoleniom
  • rozpoczęcie od zaraz
  • Zakres obowiązków :

  • obsługa urządzeń transportu wewnątrzzakładowego
  • nadzór nad dostawami
  • kompletacja towarów
  • dbanie o porządek pomieszczeń i wyposażenia magazynu
  • Wymagania :

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • zaangażowanie i dbałość o szczegóły
  • motywacja do pracy
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz doświadczenie na adekwatnym stanowisku.