komisjoner*1 zmiana*kompletacja zamówień*
MaGa GmbH
Gdansk, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Szukamy komisjonerow, do komisjonowania towarow swiezych na magazynie jednego z naszych klientow, , start : jak najszybciej / do uzgodnienia Zakres obowiązków : przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw.

kompletacja / komisjonowanie / picking) zbieranie zamówień przy pomocy systemu sluchawkowego (pick by voice, system w jezyku niemieckim, komendy + liczebniki) / lub skaner obsługa wózka widłowego, praca w systemie zmianowym (zmiany sa stale) Wymagania uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane lub umiejetnosc obslugi elektrycznych wozkow typu Ameise, checi do pracy, dynamika pracy, doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomosc niemieckich liczebnikow lub doswiadczenie w pracy na niemieckim systemie sluchawkowym, mile widziane podstawy niemieckiego, Oferujemy praca w systemie stalych zmian, legalna i stabilnaprace w oparciu o niemiecka umowa o pracę, wynagrodzenie godzinowe 11 euro brutto (stawka poczatkowa) , mozliwosc przejscia pod firme w przyszlosci, dodatki za prace w nocy +25%, nadgodziny +25%, prace w niedziele +50% oraz usawowe swieta +100%, zakwaterowanie odplatne (265€) w pokojach 2 osobowych w pobliskiej Norymberdze (osiagalne na nogach zabytkowe centrum miasta), w razie potrzeby mozliwosc dojazdu do pracy autem sluzbowym (50€, auto jest tankowane z karty firmowej) Zalezy nam na stalych pracownikach, powaznie podchodzacych do swoich obowiazkow,to nie jest masowy projekt,praca w przyjaznych warunkach w kulturalnym miedzynarodowym zespole.

Brak Zeitkonta, wszystkie przepracowane godziny sa normalnie wyplacane. W razie potrzeby oferujemy pomoc (w granicach zdrowego rozsadku) polskojezycznego koordynatora.

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku