Planista Produkcji
Michael Page
Poznań
2 d. temu
source : infoPraca
  • Międzynarodowa firma z branży FMCG
  • Odpowiedzialność za opracowywanie planów produkcyjnych
  • Informacje o kliencie

    Dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta z branży FMCG w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Planisty Produkcji.

    Opis stanowiska

  • Opracowywanie planów produkcyjnych,
  • Analiza i weryfikacja możliwości produkcyjnych pod kątem zamówień klienta,
  • Przyjmowanie, gromadzenie i wprowadzanie do planu produkcji zamówień
  • klientów oraz prognoz,

  • Kontrola poziomu zapasów magazynowych,
  • Monitorowanie, korygowanie, optymalizacja planów produkcyjnych,
  • Sporządzanie raportów i analiz wskaźników produkcyjnych.
  • Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży FMCG,
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne,
  • Atutem będzie znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz organizacyjne.
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie warunki zatrudnienia umożliwiające długofalową współpracę oraz możliwości rozwoju,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, karta OK System, ubezpieczenie),
  • Miejsce pracy : Kostrzyn.
  • Zgłoś tę pracę