Magazyn REWE - Breuna koło Kassel
Global Inhouse
Wałbrzych, Dolnośląskie
15 d. temu
source : Lento.pl

Posiadamy wolne miejsca na magazynie REWE, system monitory, bez znajomosci języka niemieckiego i liczebników, praca również dla par.

Oferta pracy na magazynie REWE - art. spożywcze w miejscowości Breuna koło Kassel. Umowa niemiecka,pełen etat (pełen pakiet socjalny ), gwarantowane godziny pracy+ nadgodziny Stawka Landy wsch.

9,49 € / h Nadgodziny + 25% Niedziele + 50% Święta + 100 % Dodatkowo stawki akordowe obowiązują od momentu kiedy pracownik jest już wdrożony i osiąga wyznaczone normy (następuje to najczęściej po ok miesiącu pracy) Przewidziane premie od 100 250 euro przyznawane za wydajność Dodatek do dojazdów do pracy : km w jedną stronę ( od zakwaterowanie do miejsca pracy ) Zakwaterowanie na miejscu zapewnione mieszkania 3 pokojowe, po 2 os zakwaterowane w pokoju, koszt miesięczny to 160€ potrącany z wynagrodzenia.

Wymagana znajomość liczebników od 1 do 100 Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane (możliwość ukończenia kursy na miejscu, kwota jest potrącona z wynagrodzenia 100 €.

Dojazd z Polski do Niemiec we własnym zakresie i na własny koszt. Po więcej informacji zapraszam poprzez kontakt telefoniczny tel +48 729315118 tel.

stacjonarny 74 6639643 w godzinach od 9 : 00 do 17 : 00 lub e-mail

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku